Outings: Discover Beautiful Places

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.7 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft Corporation
Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Outings uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz Outings: Discover Beautiful Places mobil uygulaması sizlere seyahat işlerinizde yardımcı olacak kaliteli bir mobil uygulamadır. 

Gezilerden, seyahat bloglarından ve elbette ki diğer yerlerden gelen güzel fikirler hakkında kaliteli seyahat hikayelerini sizlere sunan Outings mobil uygulaması ile artık daha keyifli geziler yapacaksınız. Dış maceralar, tarihi yerler, şehir yaşamı, çocuk dostu etkinlikler, güzel manzaralar veya gizli kalmış, görülmesi gereken yerler hakkında kullanıcılarını bilgilendiren başarılı bir mobil uygulama ile karşı karşıyasınız.

Gezileriniz için sizlere gezilmesi gereken mükemmel yerleri sunacaktır. Bir sonraki hedefinizi asla unutmamak ve gelecekteki seyahat arkadaşlarıyla paylaşmak için arama sonuçlarını bir liste halinde saklayarak dilediğiniz an bakmanıza olanak sağlayacaktır.

Sizde seyahatlerinizi daha verimli geçirmek için Outings mobil uygulamasına sahip olarak sizlere yaptığı yönlendirmeleri değerlendirebilirsiniz. Böylelikle az zamanda çok yeri gezmenin keyfini çıkartabileceksiniz. Outings: Discover Beautiful Places mobil uygulaması ile sizde gezilerinizi daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Mobil cihazınızın sizlere bu imkanı sunuyor. 

 

Daha Fazla Göster
Outings: Discover Beautiful Places indir
DİĞER SÜRÜMLER