Outings: Discover Beautiful Places

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.7 MB
  • Version 1.0.13
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft Corporation
IOS mobil cihazınız ile gezilerinizi daha keyifli ve verimli bir hale getirebilirsiniz.

Microsoft tarafından geliştirilen Outings: Discover Beautiful Places mobil uygulaması IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabileceğiniz verimli bir seyahat uygulamasıdır. İş gezilerinizi daha verimli bir hale getirmek için uygulamamıza başvurabilirsiniz. 

Uygulama içerisinden ilgilendiğiniz konuları seçin ve sadece sizin için özel olarak tasarlanmış seyahat hikayelerini kullanın. Böylelikle gezileriniz daha keyifli hale gelecektir. Discover özet akışı, tadını çıkarabileceğiniz tüm gezilmesi gereken yerleri sizlere sunabilir. Uygulamamız çevrenizdeki yerler hakkında hikayeleri sizlere sunar.

Listeden kontrol edin ve bulunduğunuz tüm yerleri takip edin. Görsel bir arama deneyimi için bir harita görünümüne geçin ve köşede neler olduğunu görün. Ya da seyahat fikirleri ve esin kaynağı için daha fazla konu ve varış yerini arayın. 

Bir sonraki güvenliğinizi korumak için bir klasöre anında kaydedin. Hafta sonu ya da uzak gelecek için seyahat kova listeleri oluşturun. Onları arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal medyada paylaşın, böylece ilham alabilir ve takvimden kendinize muhteşem geziler düzenleyebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Outings: Discover Beautiful Places indir
DİĞER SÜRÜMLER